Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Mieszanki traw

Mieszanki trawnikowe od sprawdzonego producenta

 

Co można znaleźć w naszej ofercie? Prowadzimy sprzedaż mieszanek trawnikowych o zróżnicowanym przeznaczeniu. Ostrożnie podchodzimy do wyboru firm, z którymi współpracujemy, dlatego mamy pewność, że wszystkie mieszanki trawnikowe są produkowane w oparciu o międzynarodowe standardy. W zależności od tego, jaką odmianę wybierzemy, trawa może posiadać różne właściwości. Niektóre z nich lepiej funkcjonują jako trawa łąkowa na tereny suche, inne z kolei lepiej sprawdzą się do zasiewu gruntów wilgotnych. Mieszani trawnikowe wykorzystane mogą zostać do produkcji zielonki, siana oraz sianokiszonki. Są one bogate w składniki odżywcze, dzięki czemu pasze wpłyną pozytywnie na zdrowie zwierząt. W bogatej ofercie posiadamy trawy polne charakteryzujące się m.in. wysokim i szybkim wzrostem oraz dużą zawartością koniczyny. Przykładem tego jest produkt PL-1 EXPRESS. Stanowi on dodatkowo świetną propozycję trawy poplonowej przeznaczonej na paszę dla bydła. Wyróżnia ją bowiem intensywny przyrost masy. Co więcej, oprócz odmian traw wysokich, oferujemy także warianty dedykowane terenom rekreacyjnym. Zawierają one liczne walory estetyczne, dlatego doskonale komponują się w przydomowych terenach zielonych. Są to trawy niskie, odporne na częste koszenie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wysokiej jakości mieszanek. Chętnie doradzimy w wyborze jak najlepszego dla Klienta produktu, który spełni wszelkie oczekiwania.

 

 

Szeroki wybór mieszanek traw pastewnych

 

Co wyróżnia nasze produkty? Mieszanki traw pastwiskowych z naszej oferty charakteryzują się dużą tolerancją na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także zapewniają szybką regenerację gleby. Dbamy o to, by rolnicy posiadali możliwość wszechstronnego wyboru. Dzięki dużej ilości mieszanek traw pastewnych, jesteśmy w stanie pomóc w dopasowaniu produktu do regionu i rodzaju gruntu. Staramy się podchodzić indywidualnie do Klientów naszej firmy. W oferowanych przez nas mieszankach traw pastewnych zawarte są starannie wyselekcjonowane nasiona. Ponadto dostosowane są do odmiennych warunków klimatyczno-glebowych występujących w różnych rejonach Polski. Dostępne mieszanki traw pastwiskowych zadowolą nie tylko hodowców. Ze względu na walory smakowe przypadną do gustu także bydłu. W dostępnym asortymencie znaleźć można m.in. mieszanki traw pastewnych PL-2 TURBO, odmianę wysokobiałkową oraz uniwersalną. Pierwsza dobrze znosi niedobory wody w glebie, w przeciwieństwie do tej drugiej. Stanowi ona bowiem typ trawy wieloletniej, która wymaga dodatek wilgoci. Z kolei trzecia z wymienionych produktów może być uprawiana na wszystkich rodzajach gleb. Dodatkowo jest mieszanką trawnikową dedykowaną jako doskonały pokarm dla koni. Wspomnieć należy również o wariancie PL-11. Jest to typ trawy łąkowej o najbardziej wszechstronnym zastosowaniu. Dobrze sprawdzi się ponadto na terenach suchych i piaszczystych, bez obawy o utratę cennych wartości.

 

 

PL-1
EXPRESS

MIESZANKA JEDNOROCZNA

PL-2
TURBO

MIESZANKA WIELOLETNIA

PL-3
WYSOKOBIAŁKOWA

MIESZANKA WIELOLETNIA

PL-4
UNIWERSALNA

MIESZANKA WIELOLETNIA

PL-5
KOŚNO-PASTWISKOWA

MIESZANKA WIELOLETNIA

PL-6
PASTWISKOWA

MIESZANKA WIELOLETNIA

 

PL-11
ŁĄKOWA

MIESZANKA WIELOLETNIA

 

PL-12
ZALEWOWA

MIESZANKA WIELOLETNIA

Wczytywanie...
Zobacz więcej odmain